O firmie

Specjalizujemy się w tworzeniu i dostarczaniu wysokiej jakości nośników reklamowych typu: figury pneumatyczne 3D, balony z nadrukiem, pneumatyczne odwzorowanie produktów, namioty reklamowe stelażowe, namioty pneumatyczne i namioty gazoszczelne, bramy pneumatyczne i balony pneumatyczne, billboardy reklamowe, chwieje , flagi reklamowe, leżaki, ścianki ekspozycyjne Revo itp. – wszystko czego potrzebujesz do skuteczniej i ciekawej promocji Twojej firmy.

Doskonale wiemy, że kluczem do sukcesu jest nie tylko wytworzenie niepowtarzalnego i trwałego produktu, ale przede wszystkim profesjonalna obsługa naszych klientów. Od początku istnienia firmy nieustannie staramy się wzbogacać ofertę o coraz to nowsze produkty i rozwiązania technologiczne, obserwujemy rozwój rynku reklamy i staramy się szybko reagować na zmiany proponując ciekawe i innowacyjne rozwiązania. Obecnie technologia pozwala zaprojektować każdy kształt i zmienić go w strukturę pneumatyczną, korzystamy z tego tworząc oryginalne rozwiązanie wspierające działania marketingowe i promocyjne marki, oferując skuteczną reklamę firmy podczas targów branżowych, wystaw, imprez sportowych i innych wydarzeń kulturalnych.

Ciągły rozwój kadry oraz zaplecza technicznego daje nam możliwość sprostania coraz to nowym wymaganiom klientów z Polski jak i całej Europy m. in Francji, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Danii, Holandii, Belgii, Włoch, Hiszpanii, Słowacji i Czech.

Nasz park technologiczny oferuje możliwość zadruków techniką druku sublimacyjnego, solventowego ,UV jak również sitodruku, oferujemy możliwość pełnego laminowania wydruków solventowych w celu zabezpieczenia ich przed uszkodzeniami oraz promieniowaniem UV.

Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w zakresie produkcji nośników reklamowych i pasja z jaką działamy sprawia, że z przyjemnością podejmiemy się każdej nietypowej realizacji wymagającej zastosowania indywidualnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą namiotów reklamowych i reklamy dmuchanej na naszych stronach internetowych
www.abero.pl
www.parasolereklamowe.eu
www.namiotyreklamowe.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl